Džibutis

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Džibutis parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Džibutis

 Džibutis yra Afrikos Kyšulyje ir yra šalis, besiribojanti su Eritrėja į šiaurę, Etiopija į vakarus ir pietus bei Somalis į pietryčius. Džibutyje yra vienas sūraus vandens baseinų pasaulyje: Assal ežeras, įsikūręs Danakilo dykumoje. Jos sostinė yra Džibutis, esantis Djibouti pakrantės regione, Tadžouros įlankoje. Didžioji visos šalies gyventojų dalis čia gyvena, nes tai yra didesnis miestas ir jis yra svarbus jūrų prekybos maršrutas tarp Raudonosios jūros ir Adeno įlankos ir yra pagrindinis importo ir eksporto uostas.

 

Kapitalas yra puiki vieta ieškoti pardavimui skirtų objektų Džibutyje, nes tikimasi, kad 2019 m. Jis augs maždaug 7%, daugiausia dėl didėjančių investicijų į infrastruktūrą, įskaitant uostus ir elektrinį geležinkelį, jungiantį Džibutis ir Etiopiją.

 

Vyriausybė ketina plėtoti šalies nekilnojamojo turto rinką tiek, kad ji įsteigė valstybės sekretorių statybai savo būsto ir urbanistikos ministerijoje, todėl rekomenduojame pirkti nekilnojamąjį turtą pardavimui Džibutyje.

Palankią padėtį nekilnojamojo turto rinkoje taip pat palaiko stabilus politinis klimatas ir stiprus augimo saugumas, todėl laikotarpis investicijoms į nekilnojamąjį turtą parduodamas Džibutyje yra labai palankus ir nekilnojamojo turto investuotojams yra daug galimybių.

2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB